Kale Makina Pazarlama A.Ş.

İkinci El Mini Ekskavatör
İkinci El Mini Ekskavatör
İkinci El Mini Ekskavatör
İkinci El Mini Ekskavatör

 


 


 

KALE Makina, 39 yıllık iş hayatı tecrübesi üzerine kurulmuş, otomotiv, inşaat ve iş makinaları konusunda çalışan bir grubun inşaat ve iş makinaları kısmını teşkil eden bir şirkettir. Kalitesi dünya ve Türkiye inşaat sektörleri tarafından kabul edilen, AVANT, GEHL, KUBOTA ve THWAITES ürünleri KALE'nın üstün hizmet anlayışıyla bir araya gelerek iyi bir ekip oluşturmaktadır.

 

Süregelen hizmet kalitesi müşterileri tarafından onaylanan firmamız, 2006 yılında iş makinaları üreticisi olan GEHL İş Makinaları firmasıyla, 2007 yılında Japon tarım ve iş makinası üreticisi olan KUBOTA firmasıyla, 2013 yılında belden kırmalı damper üreticisi THWAITES firmasıyla, 2016 yılında Finlandiyalı mini yükleyici firması AVANT ile Türkiye distribütörlüğü için anlaşmalar imzalamıştır. 

Kale Bağlantı Teknolojileri

İkinci El Mini Ekskavatör

 

Hortum kelepçesi sektöründe Türkiye'nin lider, dünyanın sayılı firmalarından biri olan KALE 15 yıla yakın bir süredir sektör içerisinde bulunmaktadır.

Otomotiv sektöründe bilinen üreticilerin (GM, Ford, Karsan, Otokar, MAN, Türk Traktör, Isuzu...) tedarikçisi olmanın yanında %75' i aşan ihracat oranı ile tüm Avrupa ülkelerinin yanısıra ABD, Tayland, Endonezya, Çin, Fas, Rusya, Suriye gibi ülkelerle beraber 40 ülke, 100'den fazla lokal satış yapan distribütörleri ile Dünya pazarında yerini almaktadır.

 

Tekelleşme eğiliminde olan dünya hortum kelepçesi sektöründe alternatif olma özelliğini koruyan KALE, yüksek ürün kalitesi ve kabul edilebilir fiyat politikasının yanısıra yüksek hizmet kalitesini de müşterileri için tercih nedeni olduğunu düşünmektedir.

 

www.kaleclamp.com